مرکز خروجی در آلمان
Eoc Euregio خروج از مرکز Ochtrup

وقتی که EOC Euregio خروج از مرکز در Ochtrup آن است که یک مرکز نسبتا کوچک خروجی. همانطور که می توانید از سایت اینترنتی این مرکز را مشاهده کنید ، با این حال ، توسعه مرکز برنامه ریزی شده است. منطقه نمایشگاه خواهد شد و سپس 11500 متر مربع است. حضور داشته باشید ، مغازه ها خروجی از مارک های مختلف در خروجی EOC Euregio مرکز Ochtrup این Mexx شامل ، تام جاسوس ، فارغ التحصیلان و Levis. در طول هفته شما می توانید zwischen und 10.00 19.00 ساعت ، مغازه ، مغازه ها در روز شنبه نزدیک به یک ساعت قبل.

خروجی ولفسبورگ

طراح ولفسبورگ خروجی به طور مستقیم در دسترس از A39. تقریبا. 50 مغازه ها از تولید کنندگان مختلف در انتظار بازدید کننده در مرکز ، که در 500 فضاهای پارکینگ در دسترس وجود دارد. در میان چیزهای دیگر ، حفظ تولید کنندگان مانند دیزل ، عدد پنج ، کالوین کلاین ، پیشینی ، Lacoste ، نایک گول زدن ها و مغازه ها در مرکز است که در نزدیکی مرکز شهر ولفسبورگ قرار گرفته است. زمان باز شدن هر دو در هفته و در روز شنبه 10 - 19 ساعت است. گاهی اوقات ، یکشنبه خرید ، سازمان یافته در تاریخ که شما می توانید اطلاعات را در سایت مرکز به دست آوردن.

خروجی Zweibrücken

در طراح خروجی Zweibruecken حدود 100 تولید کنندگان هستند ، به نمایندگی از جمله از جمله تولید کنندگان لباس های معتبر مثل کالوین کلاین ، برونو بنانی ، باربری ، رالف لورن ، گرد اورنده احشام و بسیاری دیگر. هنوز عطفی در Zweibruecken خروج از مرکز و نه فقط در مورد لباس و تولید کنندگان تجهیزات الکتریکی مانند Tefal ، KRUPS و Rowenta ، تولید کننده شکلات و ماهوت مغازه ها Lindt تخصص سرگرمی را در مرکز Zweibrücken. دو پل واقع در 40 کیلومتری Saarbruecken ، 10 کیلومتر از Homburg و 55 مایل از کایزرسلاوترن.

Metzingen خروجی

Metzingen واقع شده است در جنوب شرقی اشتوتگارت. دسترسی به شهر خوب است ، که در مورد تعداد 22000 نفر نیز از توبینگن ، Reutlingen ، اولم و شهرهای دیگر در منطقه است. Metzingen خروج از مرکز را فراهم می کند خودی ، بلکه به عنوان خروجی از این شهر و دلیل خوبی شناخته شده است ، در شهرستان مستقر شدند اما بسیاری از رسانه های کارخانه. در میان چیزهای دیگر ، شما را از رسانه های کارخانه هوگو باس ، Escada ، خانم شصت ، یوپ! ، پوما ، Levis و بسیاری پیدا.

خروجی Wertheim

در منطقه اصلی Tauber دروغ شهر کمی از Wertheim ، که حدود 24000 نفر. در اینجا بیش از حد یک خروجی یک مرکز می یابد ، دهکده Wertheim. مساحت حوضه آبریز این مرکز عبارتند از فرانکفورت ، حدود 90 کیلومتر دورتر ، Würzburg ، حدود 40 کیلومتر دورتر ، و Aschaffenburg ، Schweinfurt و بسیاری شهرهای کوچک در این منطقه است. Wertheim روستای ارائه کرده است مغازه ها خروجی های متعدد ، از جمله مارک های جهانی مانند Aigner ، ورساچه ، و فسیلی Roeckel. مغازه در اینجا بازدید کننده از دوشنبه تا شنبه از 10 ساعت دوباره 20 ساعت در شب باز.

خروجی Ingolstadt

علامت های تجاری مانند Bogner ، کالوین کلاین ، هابر هال ، Jette ، تامی Hilfiger ، Oilily و بسیاری دیگر در خروجی از شهرستان به نمایندگی باواریا در دانوب هستند. نه تنها می تواند خود ، به Ingolstadt Ingolstadt روستا برای گرفتن یک نگاه اجمالی ، حتی برای ساکنان مونیخ ، رگنسبورگ و حتی ممکن است به ارزش یک سفر است. در اینجا همچنین شما می توانید بر روی همه باز روز به 20 ساعت مغازه. یکشنبه ها باز در حال حاضر به دریافت آخرین اطلاعات ، اما می تواند از زمان به زمان حتی یک نگاه به وب سایت روستای Ingolstadt را.

خروجی Wustermark

همچنین در شمال شرق جمهوری می تواند یک مرکز خروجی ، که ترکیبی از نام تجاری مغازه های متعدد زیر یک سقف پیدا کنید. ما در حال صحبت کردن در اینجا از طراح B5 خروجی ، که می تواند در Wustermark شهر براندنبورگ در بر داشت. در اینجا شما می توانید از مغازه های مختلف به عنوان مثال ، مارک ها و طراحان مانند آدیداس ، هابر سالن ، دانیل Hechter ، انجمن ، تکشاخ و بسیاری پیدا کند. مشتریان را که راه خود را به فروشگاه های خروجی در Wustermark می تواند در هر دو و همچنین فضاهای پارکینگ در 1200 امکان هزینه تعداد را به نظارت بر کودکان در یک کشور به اجازه بچه ها. Wustermark است به دست آورد ، از جمله برلین ، در حدود 30 کیلومتر دورتر ، و پوتسدام است ، که تقریبا همان فاصله نسبتا سریع به.