Almanya'da Outlet Center
EOC Euregio Outlet Center Ochtrup

Ochtrup yılında EOC Euregio Outlet Merkezi, nispeten küçük bir outlet merkezi olduğunda. Eğer Merkezi'nin web sitesinden de görebileceğiniz gibi, ancak merkezi bir uzantısı planlanmaktadır. Fuar alanı daha sonra 11,500 m² olacak. Mevcut olması, EOC Euregio Outlet Center Ochtrup farklı markaların outlet mağazaları bu kapsama Mexx, Tom Tailer, Dockers ve Levis bulabilirsiniz. Hafta boyunca dükkanlar bir saat önce yakın Cumartesi günü, Zwischen 10.00 und 19.00 saat alışveriş yapabilirsiniz.

Çıkış Wolfsburg

Designer Outlet Wolfsburg A39 doğrudan erişebilirsiniz. Yaklaşık. Farklı üreticilerin 50 dükkan bulunan 500 park yerleri bulunduğu için, ziyaretçi merkezinde bekliyor. Başka şeylerin yanı sıra, dizel, Cinque, Calvin Klein, a priori, Lacoste, Nike Gull ve şehir Wolfsburg yakınında bulunan merkezinde dükkan olarak üreticileri korumak. Çalışma saatleri haftada ve cumartesi 10 19 saatin üzerinde her ikisi de. Bazen Merkezi'nin web sitesinde bilgi edinebilirsiniz hangi tarihlerde düzenlenen Pazar alışveriş,.

Outlet Zweibrücken

Designer Outlet Zweibruecken yaklaşık 100 üretici bu Calvin Klein, Bruno Banani, Burberry, Ralph Lauren, Wrangler ve daha birçok gibi saygın giyim üreticileri de dahil olmak üzere, temsil edilmektedir. Yine de sadece yaklaşık giyim ve bu Tefal, Krups ve Rowenta, çikolata ve keçe Lindt özel mağazalar Zweibrücken Merkezi'nde eğlendirmek üreticisi gibi elektrikli ekipman üreticileri Zweibruecken Outlet Center dönüm. İki köprü Saarbrücken hakkında 40 KM, Homburg 10 km ve Kaiserslautern 55 kilometre yer.

Metzingen Çıkış

Metzingen Stuttgart güneydoğusunda yer alır. Ayrıca Tübingen, Reutlingen, Ulm ve bölgedeki diğer kentlerin 22.000 nüfusu hakkında sayar kasaba, kolay erişim. Metzingen Outlet Center per se sağlamaz, aksine bu City çıkış olarak ve iyi bir nedenle bilinen, şehirde yerleşmiş ancak birçok fabrika satış mağazaları. Diğer şeyler arasında, Hugo Boss, Escada, Miss Sixty, Joop!, Puma, Levis ve daha pek çok fabrika satış mağazaları bulabilirsiniz.

Çıkış Wertheim

Ana-Tauber ilçesinde yaklaşık 24.000 nüfusu Wertheim, en küçük kasaba yatıyor. Burada da tek bir çıkış merkezi, Wertheim Köyü bulur. Merkezi, Frankfurt su toplama alanı, yaklaşık 90 kilometre uzaklıkta, Würzburg, yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta ve Aschaffenburg, Schweinfurt ve bölgede çok sayıda küçük kasaba. Wertheim Village gibi Aigner, Versace ve Fosil Roeckel gibi global markalar da dahil olmak üzere çok sayıda outlet mağazaları, sunduğu. Buradaki dükkanlar açık akşam 10 bis 20 saat saatinden Pazartesi-Cumartesi ziyaretçiler.

Çıkış Ingolstadt

Bogner, Calvin Klein, Huber Salonu, Jette, Tommy Hilfiger, Oilily ve daha birçok gibi markaların Tuna temsil Bavyera kentin çıkış bulunmaktadır. Kendini sadece, Ingolstadt Köyü bile Münih, Regensburg sakinleri için, bir belirti yakalamak için ve hatta bir gezi değer olabilir. Burada 20 saat tüm açılış günlerde alışveriş yapabilirsiniz. Açık Pazar günleri en son bilgileri almak için değil şu anda, ancak zaman zaman olabilir hatta Ingolstadt Köyü web sitesine bir göz atın.

Çıkış Wustermark

Ayrıca cumhuriyetin kuzey doğusunda tek bir çatı altında birden fazla markanın mağazaları bir araya getiren bir çıkış merkezi bulabilirsiniz. Biz Brandenburg kasabasında Wustermark bulunabilir Designer Outlet B5, burada söz ediyoruz. Burada örnek, markalar ve bu Adidas, Huber Salonu, Daniel Hechter, Mustang, Unicorn ve daha birçok tasarımcı için farklı mağazaları bulabilirsiniz. Wustermark de outlet mağazaları onların önünü açmak müşterilerine çocuklar üzere bir ülkedeki çocukların denetlemek için her iki yanı sıra ücret olasılığı üzerinde 1.200 araçlık park yeri güvenebilirsiniz. Wustermark nispeten hızlı bir şekilde yaklaşık aynı mesafe arası Berlin yanı sıra, yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta ve Potsdam, elde edilir.